ARVITUM – ортопедичні технології

Про нас

Онлайн запис

Компанія ARVITUM є ексклюзивним представником німецької компанії PEDCAD в Україні. Три десятиліття досліджень в області електронного аналізу навантажень на стопи, досягнення в високоточному цифровому моделюванні, а також виготовленні устілок для взуття вивели PEDCAD на рівень новатора в своїй сфері.

Ноу-хау створення устілок в ARVITUM полягає в абсолютній точності діагностики і повністю автоматизованому виробництві. Точність діагностики забезпечує максимальну відповідність вироби структурі стопи замовника, що дозволяє розвантажити стопи, позбавити клієнта від больових відчуттів, зняти відчуття втоми, а також надає лікувальну і профілактичну дію.

На сьогоднішній день існує безліч показань до застосування ортопедичних устілок, однак ARVITUM завжди запропонує необхідний вид устілок на основі точних вимірювань.

Виробництво компанії ARVITUM було засновано в 2014 році. Нами було привезено обладнання з Німеччини та Італії під керівництвом інженерів PEDCAD. Всі майстри компанії пройшли курс навчання у німецьких фахівців. Матеріали ми відбираємо виключно по заданим нормам якості, регулярно відвідуємо міжнародні виставки, що дозволяє бути в курсі всіх актуальних нововведень у нашій галузі і підбираємо найкращі варіанти технологій.

За 6 років роботи нами були самостійно розроблені як нові моделі устілок, так і нові ортопедичні вироби. Ми щодня прагнемо бути краще, щоб ви ходили з комфортом і були здорові. Широкий асортимент компанії ARVITUM дозволяє дотримувати ортопедичний режим якомога довше.

На сьогоднішній день нами було виготовлено понад 100 000 устілок. Індивідуальні ортопедичні устілки ARVITUM відрізняються якістю і зручністю, корисні для всіх вікових груп, а також сучасні та актуальні.

Моделювання виробів займає, мабуть, найважливішу роль у виробництві. Саме на даному етапі пара устілок приймає свій вигляд, стає індивідуальною.

Наши врачи-модельеры имеют колоссальный опыт, так как занимаются не только моделированием ортезов, но и лично проводят консультацию и осморт, являясь практикующими ортопедами.

Ми чітко знаємо, як зробити наші устілки максимально продуктивними і корисними. Важливо розуміти, що форма устілок не повторює форму ваших стоп, але навпаки має злегка відрізняється біонічну форму. Це виводить стопи в правильне для вас фізіологічний стан і коригує навантаження на окремі ділянки стоп.

Вироби моделюються з точністю до 0,5 мм, що дозволяє максимально ефективно використовувати всю площу торкання устілки з вашої стопою

Верстати для виробництва устілок за технологією PEDCAD розроблені з урахуванням новітніх технологій і не мають аналогів в світі. Повністю автоматизована система управляється за допомогою зовнішнього програмного забезпечення, мінімізуючи будь-які можливі похибки

Ключовою перевагою програмно апаратного комплексу PEDCAD є висока точність виготовлення ортеза. На відміну від будь-яких відомих аналогів, які потребують додаткової корекції устілки, PEDCAD гарантує анатомічну точність 3D-моделі і максимальний комфорт пацієнтам.

В основу нової технології виготовлення ортопедичних устілок лягли сучасні методики високоточної обробки матеріалів. Впровадження засобів автоматизації дозволило зробити процес виготовлення устілки більш точним і швидким.

Команда ARVITUM

Катерина Громова

Генеральний директор

Одеса

Тетяна Мельникова

Директор з розвитку Південного регіону

Одеса

Аліна Кожуховська

Директор з розвитку Центрального регіону

Київ

Ольга Залозна

Директор з персоналу

Одеса

Михайло Брятко

Начальник виробництва

Одеса

Павло Варфоломєєв

Ведучий діагност

Одеса

Євгенія Аврамкіна

Діагност

Київ

Людмила Долгих

Діагност

Дніпро

Микола Годзієв

Лікар ортопед

Одеса

Світлана Петрушка

Діагност

Київ

Валерія Мітіна

Оператор гарячої лінії

Одеса

Олена Яненко

Адміністратор

Одеса

Кінча-Поліщук Тамара Анатоліївна

Лікар Ортопед-хірург

Київ

Єжель Станіслав

Ведучий діагност

Київ