ARVITUM – ортопедичні технології

Діагностика

Онлайн запис

Основна функція наших стоп - це амортизація ударних навантажень і рівномірний розподіл ваги на суглоби. Тому здорові ноги так само важливі для людини, як і інші системи та органи. На щастя, медицина не стоїть на місці і існує можливість провести точне сканування стоп, що дозволяє з точністю до 100% поставити діагноз і призначити відповідне лікування.

Дорослі люди найчастіше страждають від сильно розвиненого плоскостопості, яке призводить до болів на поверхні стоп, болів в суглобах, утворення мозолів і натоптишів. Самою ж поширеною проблемою стало утворення «кісточок» - hallux valgus - на великих пальцях ніг. Чим раніше доктор встановить причину, і ви почнете лікування, тим швидше поліпшите рухливість суглоба і, відповідно, зупиніть зростання кісточки, що дозволить уникнути подальшого хірургічного втручання.

За спостереженнями фахівців, відсоток дітей з плоскостопістю і супутньої вальгусной або варусной деформацією становить близько 60%. У цьому випадку проведення комп'ютерного обстеження стоп, в діагностичних центрах ARVITUM дозволяє на ранній стадії виявити відхилення і почати профілактичне лікування. Таким чином, до моменту дорослішання ноги вашої дитини будуть абсолютно здорові.

СТАТИЧНА ДІАГНОСТИКА СТОП

Статична діагонстіка проводиться на 2D сканері PEDCAD - даний тип сканера призначений для фіксації зображення стопи в положенні спокою, коли клієнт варто всією вагою на обох ногах.

Такий тип аналізу допомагає виявити як поширені відхилення від норми, такі як плоскостопість або порожнисті стопи, «натоптиші» та інші візуальні пошкодження шкірного покриву, в слідстві яких - небудь захворювань, так і підказати нашим фахівцям можливі перевантаження певних відділів стопи, укорочення та інше.

Повне сканування стоп на сканері PEDCAD - це дослідження високої точності за кілька секунд, результати якого виводяться на екран комп'ютера. Кольорове кодування дає можливість визначити відхилення форми стопи від норми. Високий рівень деталізації дозволяє визначити можливі деформації стоп.

Перевагою сканера є можливість ведення на ПК бази пацієнтів зі збереженням плантограмме і стеженням за змінами протягом періоду лікування

ДИНАМІЧНА ДІАГНОСТИКА СТОП

Динамічна діагностика здійснюється на платформі EMED - за допомогою даного обладнання ми можемо абсолютно точно визначити розподіл навантаження на стопу клієнта під час руху. Динамічно перетікає навантаження від п'яткової відділу до переднього відділу стопи показує можливі відхилення не тільки в стопах, але і в колінах, стегнах і навіть хребті.

Крива навантаження, інтерпретується програмним забезпеченням, на підставі датчиків тиску платформи, яку наші модельєри накладають на цифрову модель майбутнього ортеза.

Системи emed належать до сімейства нових платформ для вимірювання педографіі. Педографія - це інструмент функціональної діагностики. Аналіз педографіі можна зробити протягом 8 хвилин.

Платформи для педографіі EMED є точними електронні системи для реєстрації та оцінки розподілу тиску під стопою в статичних і динамічних умовах. Платформи надають точну і надійну інформацію для аналізу функції стопи і діагностики її патологій.

ДІАГНОСТИКА ТИСКУ У ВЗУТТЯ

Для точної і надійної діагностики розподілу тиску і моніторингу локальних навантажень між стопою і взуттям використовується система PEDAR.

Система PEDAR максимально універсальна за рахунок безлічі стандартних функцій і режимів роботи. Її можна підключити до ПК за допомогою оптоволоконного кабелю або USB, система може функціонувати мобільно завдяки Bluetooth-технологіям. А також PEDAR має сховище SD-карти, що дозволяє збирати дані де завгодно, а потім завантажувати їх на комп'ютер.

Всі ці особливості роблять систему pedar надзвичайно мобільного і гнучкої, щоб задовольнити практично всі потреби тестування, такі як ходьба, біг, підйом по сходах, перенесення вантажів, заняття сопртом і їзда на велосипеді. Що робить результати більш актуальними для реального життя.

До динамічній системі PEDAR підключаються еластичні устілки з набором чутливих датчиків, які покривають всю подошвенную поверхню стопи. PEDAR дозволяє використовувати кілька варіантів синхронізації, наприклад, з відеосистемами для аналізу рухів ходи.

Якщо у Вас з'явилася важкість у ногах після ходьби, стало важче підбирати взуття через збільшення повноти ноги, Ви стали помічати деформацію пальців, з'явилися хворобливі ділянки на підошві стопи - Вам варто задуматися. Адже стопи дають опору всьому організму, і їх деформація призводить до плоскостопості, сколіозу, артрозу, остеохондрозу, болів в спині. Прийшов час пройти комп'ютерну діагностику для визначення істинної причини дискомфорту і болів.

Залишити заявку на діагностику

ВИГОТОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОРТОПЕДИЧНИХ УСТІЛОК