ARVITUM – ортопедичні технології

Ортопедичні устілки для спорту

Онлайн запис

Своєрідною «базою» для занять спортом є взуття. Правильно підібране взуття захищає стопу, коліна, м'язи і суглоби від ударних навантажень, а устілки відповідають за роботу стопи усередині кросівка.

Переваги використання індивідуальних спортивних устілок ARVITUM:
✔ знижують ризик травми
✔ правильно розподіляють тиск на стопу
✔ комфортна фіксація
✔ нормалізація ресорної, опорної, поштовховою і балансування функцій стопи
✔ поглинають ударні навантаження на суглоби під час тренувань
✔ супінатор і пяточное ложе перешкоджають підворіть стопи, тим самим підвищуючи її стабільність
✔ допомагають позбутися від болю в ногах і хребті

Спортивні ортопедичні устілки виробляються на основі зносостійкого амортизуючої EVA-піни і мають довговічне, інноваційне нідерландське покриття - DURAFIT (100% повітропроникний матеріал)

Ортопедичний центр ARVITUM проводить діагностику для створення індивідуальних ортопедичних устілок з урахуванням всіх особливостей Ваших стоп.

Використання спортивних ортопедичних устілок дозволить досягти ще більших результатів як професіоналам, так і любителям.

Статическая диагностика

Динамическая диагностика

Моделирование

Производство

Финальная шлифовка

Залишити заявку на діагностику

ДІАГНОСТИКА SPORT PRO

Стимуляцією певних зон стопи можна прибрати м'язовий дисбаланс і тим самим нормалізувати патерни руху. У всіх ці зони різні, і навіть у однієї людини можуть значно відрізнятися параметри правої і лівої ноги. Тому вибір устілок - питання суто індивідуальний. Ніяких готових екземплярів в ортопедичних магазинах - тільки нашкодите!

Спортивні ортопедичні устілки розробляються під конкретний вид спорту з урахуванням основних для цього виду факторів: від тривалих бігових, старт-стоп навантажень до стрибкових навантажень. Саме тому ортопедичні устілки для спортсменів різних видів спорту відрізняються один від одного набором робочих характеристик.

Виробляються професійні устілки для спорту тільки після ретельного біомеханічного дослідження спортсмена, оцінки розподілу його тиску по стопі і роботу стопи під час тривалих динамічних навантажень. Подібні дослідження на діагностичній системі PEDAR, дозволяють визначити динамічний тиск у взутті, функціональні та анатомічні асиметрії організму в фазі руху і спокою. Отримані дані, а також статичний скан стопи, дозволяють створювати устілки, ідеально повторюють анатомічні особливості стопи спортсмена.

Статическая диагностика

Динамическая диагностика

Диагностика давления в обуви

Моделирование

Производство

Финальная шлифовка

Індивідуальні ортопедичні устілки для спорту Розмір устілки
Спортивні 1900
Спортивні PRO 2100
Додаткові послуги Вартість
Премиум покриття 200
Основа еластик 200
Знімний компенсатор 200
Знімний амортизатор 200
Терміновість 20% від вартості

Замовити устiлки