ARVITUM – ортопедичні технології

Тренажери для ніг

Онлайн запис

ARVITUM також пропонує ортопедичні тренажери для стоп, регулярне використання яких буде відмінною профілактикою різних патологій у дорослих і дітей.

Масаж стоп на ортоковріках і піраміді «Годзіева» - простий і ефективний метод турботи про здоров'я ніг в будь-якому віці.

Систематичні вправи на ортопедичних тренажерах:
✔ зміцнюють м'язи стоп
✔ стимулюють кровообіг
✔ знімають втому
✔ допомагають розслабитися
✔ є профілактикою різних деформацій стоп

Килимок для дорослих

Напевно, багато хто вже і забули, що значить пройтися босоніж по траві або по піщаному пляжу. У міських умовах дати такий відпочинок ногам непросто. І в таких ситуаціях на допомогу приходить масажний килимок.

Дорослий масажний ортопедичний килимок розслабляє не тільки стопи, але і не дає суглобам ніг запалитися. Незаперечний і важливий плюс масажних килимків - вплив на розташовані в стопі рефлексогенні точки і нервові закінчення.

✔ сертифікований європейський матеріал гіпоалергенний і теплоізолюючий
✔ різна жорсткість і товщина масажних елементів дозволяє підібрати килимки для різних вікових груп
✔ рельєфне покриття з різних по висоті елементів, що імітує «природну» нерівну поверхню
✔ яскравий дизайн і колоритні забарвлення

Килимок для дітей

Ходіння по плоским поверхням - одна з найчастіших причин розвитку плоскостопості та інших деформацій стопи.

Ортопедичні килимки ARVITUM допомагають при комплексному лікуванні плоскостопості у дітей, Вальгусний і варусних деформацій стопи, формують правильний звід стопи дитини. Побічно впливають на весь організм як дітей, так і дорослих, допомагають нормалізувати крвообращеніе в нижніх кінцівках. Позитивний ефект вже після 3-х хвилин ходьби. Ортопедичний килимок-пазл гіпоалергенний і не має запаху.

Навіть під час гри на такому килимку зміцнюються м'язи і склепіння стоп дитини. Килимки складаються як пазл: на них можна і полежати, і спинку помасажувати. Можна скласти з килимків доріжку в часто прохідному місці, і тоді всі члени сім'ї зможуть відчути на собі ефект масажу

Цифровіт

Прогулянки по піщаному пляжу босоніж або будь-якій поверхні грунту, скошеного лугу, по гальці дуже ефективна для тренування зв'язкового апарату. Але у міських жителів, які практично завжди ходять у взутті така природна робота, розминка ніг не завжди доступна. Тому на допомогу приходить ортопедичний килим. Для самих маленьких діток розроблений ортопедичний килимок «цифрові» - яскравий дизайн з різними фігурками, цифрами та літерами перетворює щоденні заняття в приємні процедури, викликає у дітей почуття радості і інтерес, а також розвиває дитину під час тренувань.

Догляд за ортопедичним килимком: у міру забруднення промивати теплою водою. Сушити природним шляхом. Чи не піддавати високих температур (понад 40 градусів), не залишати надовго під прямим сонцем. У разі порушення правил експлуатації або впливу часу можливі роз'єднання основи і масажних елементів. Допускається самостійна установка їх на місце клеєм типу «наїріт».

Піраміда "Годзіева»

Комфортне і здорове рішення для лікування і профілактики вальгусной деформації стоп - піраміда «Годзіева», розроблену спільно з лікарем-ортопедом Миколою Анатолійовичем Годзіевим.

Також піраміда легко комбінується з ортопедичними килимами за рахунок замку «ластівчин хвіст», тим самим дитині можна створити цілий розвиває комплекс тренажерів для стоп, який впишеться в будь-яку площу і інтер'єр

Систематичні вправи корисні для:
✔ тренування м'язів, які є головними у формуванні зводу
✔ зміцнення м'язової системи стоп
✔ зміцнення капсульно-зв'язкового апарату

Піраміда "Годзіева» стає яскравим ігровим елементом для дитини, і він займається на тренажері граючи: ходить, як по містку, присідає, рухається, ступаючи на внутрішню і зовнішню сторони стопи.

А ортоковрік легко впроваджується в повсякденне життя, якщо покласти його на підлогу перед раковиною у ванній. Під час гігієнічних процедур члени сім'ї постійно відчуватимуть на собі ефект масажу.

Також вся продукція компанії ARVITUM взаємодоповнюючих і поєднується між собою. Купуючи килимок і піраміду, ви збільшите терапевтичний ефект і різноманітите свій комплекс вправ.

Ортопедична продукція Кiл-ть Вартість
Ортопедичний килимок 1 од 550
2 од 999
3 од 1449
4 од 1999
5 од 2349
Килимок "Цифровiт" 1 од 550
Піраміда "Годзіева" 1 од 550

Купити килимок