Усі діти народжуються з плоскими стопами

Усі діти народжуються з плоскими стопами. Склепіння стопи формуються з початком ходіння й лише до 7-9 років набувають рельєф, характерний для нормальної стопи дорослої людини.

Відповідь на питання про користь дитячих індивідуальних ортопедичних устілок очевидний. Безумовно, ортопедичні устілки для взуття потрібні!

При виборі взуття діти і підлітки часто керуються не здоровим вибором, а модними тенденціями і рекламними закликами. Буває, що дитина доношує взуття старшого брата або сестри, тим самим наслідуючи і положення стопи у взутті і тип ходьби. Все це може спричинити проблеми зі здоров’ям стоп, поставою і всім опорно-руховим апаратом. Втома, судоми, біль – школяреві такі проблеми ні до чого! А саме вони і викликають нові проблеми – вже з навчанням.

Перевірити стопи на наявність деформацій і замовити індивідуальні ортопедичні устілки Ви можете в наших діагностичних центрах🤗

🇺🇦 Всі діти народжуються з плоскими стопами. Склепіння стопи формується з початком ходіння й лишь до 7-9 років набуває рельєф, характерний для нормальної стопи дорослої людини.

Відповідь на питання про Користь дитячих індівідуальніх ортопедичних устілок очевидно. Безумовно, ортопедичні устілкі для взуття потрібні!

При віборі взуття діти и підлітки часто керуються не здоров’я Вибори, а модними тенденціямі и рекламних Заклик. Буває, что дитина доношує взуття старшого брата або сестри, тім самим наслідуючі и положення стопи у взутті, а такоже тип ходьби. Все це может спричинитися проблеми зі здоров’ям стоп, поставити и всім опорно-рухового апарату. Втома, судом, Біль – школяреві Такі проблеми ні до чого! А самє смороду и віклікають Нові проблеми – уже з навчання.

Перевіріті стопи на наявність деформацій и замовити Індивідуальні ортопедичні устілкі Ви можете в наших діагностичних центрах🤗

☎️ 0 800 332 595 (БЕЗКОШТОВНА гаряча лінія)